Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Нашите брендови » ROYAL TALENS » Акварел маркер Ecoline brush pen - изберете нијанса


        

Акварел маркер Ecoline brush pen - изберете нијанса

Акварел маркер Ecoline brush pen

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: RTL1150
Производител: Royal Talens
Изберете боја на акрилен маркер Ecoline Brush Pen
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

YTQxZDU0ZG