Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Боици » Акварел боици Goldfaber Aqua сет од 12 бои - метална кутија


        

Акварел боици Goldfaber Aqua сет од 12 бои - метална кутија

акварел боици Faber Castell

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC114612
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401146124
Цена without Tax : 669 мкд
Цена including Tax (18 %):
790 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NGUzMGI2N