Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » GIOTTO » Акрилни фломастери GIOTTO DECOR метал


        

Акрилни фломастери GIOTTO DECOR метал

фломастери акрилен - златен + сребрен

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: GIO014500
Производител: GIOTTO
EAN code: 8000825014505
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парчиња  
YTA3Y2E