Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби бои » Акрилни бои TALENS ArtCreation Combi сет - 12x12 ml


        

Акрилни бои TALENS ArtCreation Combi сет - 12x12 ml

Сет за сликање со акрилни бои

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL9011713M
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079298708
Вообичаена цена 1,839 мкд
Цена without Tax : 1,397 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,649 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NTk3NW