Introduction » Акрилни бои » Акрилни бои за уметници » Акрилни бои Lefranc & Bourgeois Acrylique Fine 200 ml


        

Акрилни бои Lefranc & Bourgeois Acrylique Fine 200 ml

акрилни бои

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFB300
Производител: Lefranc & Bourgeois
EAN code: LFB300
Изберете акрилна боја L&B Acrylique Fine 200 ml
Цена without Tax : 355 мкд
Цена including Tax (18 %):
419 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NGIyOWU2MT