Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok


        

Акрилна капка со отвор 18 cm

креативни помагала од пластика

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCRY-3912537
Производител: DP Craft
EAN code: 4006166106385
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парче  
ZTZhNzUyZ