Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok


        

Акрилна капка 18 cm

креативен додаток од пластика

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCRY-3901537
Производител: DP Craft
EAN code: 4006166582936
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парче  
NGRmN