Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Акрилни бои » Акрилна боја сјајна Decola 56 ml - изберете нијанса


        

Акрилна боја сјајна Decola 56 ml - изберете нијанса

акрилни бои Decola St. Petersburg

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP2928
Производител: Nevskaya Palitra
Изберете нијанса на акрилна боја Decola 50 ml
Цена without Tax : 106 мкд
Цена including Tax (18 %):
125 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

YWNjYz