Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби бои » Акрилна боја neon PENTART 30 ml


        

Акрилна боја neon PENTART 30 ml

акрилни бои PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTACR-NE
Производител: PENTART
Изберете нијанса на акрилна боја неон PENTART
Цена without Tax : 109 мкд
Цена including Tax (18 %):
129 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MmIyY2ZlZ