Introduction » Акрилни бои » Акрилна боја металик DECOLA 8x18 ml


        

Акрилна боја металик DECOLA 8x18 ml

акрилна боја DECOLA

ново Black FRIDAY %

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP4941271
Производител: Nevskaya Palitra
EAN code: 4640000671365
Вообичаена цена 1,093 мкд
Цена without Tax : 648 мкд
Цена including Tax (18 %):
765 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

NjY1YmE1Yz