Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Акрилна боја металик - 230 ml


        

Акрилна боја металик - 230 ml

акрилна боја PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTACR-ME230
Производител: PENTART
Изберете нијанса на акрилна боја металик 230ml
Цена without Tax : 347 мкд
Цена including Tax (18 %):
409 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZGM4ZjU2