Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Акрилни бои » Акрилна боја мат - 230 ml


        

Акрилна боја мат - 230 ml

акрилна боја PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTACR-MA230
Производител: PENTART
Изберете нијанса на акрилна боја мат Pentart 230 ml
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZDgxYWNk