Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Акрилни бои » Акрилна боја Delicate металик 50ml


        

Акрилна боја Delicate металик 50ml

акрилна боја Delicate

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT293
Производител: PENTART
Изберете боја на акрилна боја delicate металик
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

YTY2NDR