Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Акрилни бои » Акрилна боја бисерна 20ml


        

Акрилна боја бисерна 20ml

акрилна боја PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTAKR-PE20
Производител: PENTART
Изберете нијанса на бисерна акрилна боја
Цена without Tax : 67 мкд
Цена including Tax (18 %):
79 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ZGU0N