Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Акрилни бои » Акрилна боја Amsterdam Standart Series 250 ml - изберете нијанса


        

Акрилна боја Amsterdam Standart Series 250 ml - изберете нијанса

акрилна боја Royal Talens

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL1712
Производител: Royal Talens
Изберете нијанса на акрилна боја Amsterdam Standard Series
Цена without Tax : 542 мкд
Цена including Tax (18 %):
639 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

YzdiODg1ZT