Introduction » Акрилни бои » Акрилна боја Amsterdam Standart Series 120 ml - 234 Raw Sienna


        

Акрилна боја Amsterdam Standart Series 120 ml - 234 Raw Sienna

акрилни бои Royal Talens

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL1709_2342
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079158125
Изберете нијанса на акрилна боја Amsterdam Standard Series
Цена without Tax : 296 мкд
Цена including Tax (18 %):
349 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NjU5MD