Introduction » Акрилни бои » Акрилна боја Amsterdam Standard Series 500 ml - изберете нијанса


        

Акрилна боја Amsterdam Standard Series 500 ml - изберете нијанса

акрилна боја Royal Talens

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL1772
Производител: Royal Talens
Изберете акрилна боја Amsterdam Standard Series 500 ml
Цена without Tax : 839 мкд
Цена including Tax (18 %):
990 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Y2RmNjIz