Introduction » Хоби бои » Акрилна боја Amsterdam Expert Series 400 ml - перманентна темнозелена


        

Акрилна боја Amsterdam Expert Series 400 ml - перманентна темнозелена

акрилни бои

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL1974_6190
Достава ГРАТИС: Со нарачка над 2000 мкд
EAN code: 8712079296636
Изберете боја Expert Series
Цена without Tax : 1,313 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,549 мкд

Одберете ја саканата нијанса

MTJkYmM