Introduction » Хоби бои » Акрилна боја Amsterdam Expert Series 400 ml - перманентна модро лилакова


        

Акрилна боја Amsterdam Expert Series 400 ml - перманентна модро лилакова

акрилни бои

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL1974_5680
Достава ГРАТИС: Со нарачка над 2000 мкд
EAN code: 8712079296575
Изберете боја Expert Series
Вообичаена цена 1,532 мкд
Цена without Tax : 997 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,177 мкд

Одберете ја саканата нијанса

YmIyMTc3ZT