Introduction » Хоби бои » Акрилна боја Amsterdam Expert Series 400 ml - кадмиум лимон жолта


        

Акрилна боја Amsterdam Expert Series 400 ml - кадмиум лимон жолта

акрилни бои

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL1974_2070
Достава ГРАТИС: Со нарачка над 2000 мкд
EAN code: 8712079296292
Изберете боја Expert Series
Цена without Tax : 1,686 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,990 мкд

Одберете ја саканата нијанса

YmE2ZD