Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Акрилни бои » Акрилна боја во спреј Ghiant Hobby Chrome & Mirrorspray 150 ml


        

Акрилна боја во спреј Ghiant Hobby Chrome & Mirrorspray 150 ml

акрилна боја во спреј Ghiant

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: GHI15936
Производител: GHIANT
EAN code: 5412966159367
Вообичаена цена 789 мкд
Цена without Tax : 508 мкд
Цена including Tax (18 %):
599 мкд

into the basket:
  парче  
MDI3MT