Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Подготовки за подлога » Акрилен премаз за грундирање PRIMER Sonnet бел/црн -изберете обем


        

Акрилен премаз за грундирање PRIMER Sonnet бел/црн -изберете обем

сликарски прибор St. Petersburg

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP212
Производител: Nevskaya Palitra
Изберете акрилен премаз за грундирање Primer Sonnet
Цена without Tax : 211 мкд
Цена including Tax (18 %):
249 мкд
Njg4M2U