Introduction » Креативен прибор » Акрилен маркер MOLOTOW - ONE4ALL 2mm - Lagoon Blue


        

Акрилен маркер MOLOTOW - ONE4ALL 2mm - Lagoon Blue

креативен прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MTW127HS_221
Достава ГРАТИС: Со нарачка над 2000 мкд
EAN code: 4250397600246
Изберете нијанса на акрилен маркер MOLOTOW
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

into the basket:
   

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MWQ1OW