Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои во спреј и акрилни маркери » Акрилен маркер AMSTERDAM MEDIUM 4mm - 46 нијанси


        

Акрилен маркер AMSTERDAM MEDIUM 4mm - 46 нијанси

акрилен маркер

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL1751
Производител: Royal Talens
Изберете боја на акрилен маркер Amsterdam medium
Вообичаена цена 539 мкд
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ZWU0NjRl