Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои во спреј и акрилни маркери » Акрилен лак во спреј FLY COLOR 400 ml - изберете нијанса


        

Акрилен лак во спреј FLY COLOR 400 ml - изберете нијанса

акрилен лак во спреј

akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DCLRAL
Производител: Dupli Color
Изберете нијанса на акрилна боја FLY COLOR
Вообичаена цена 259 мкд
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ZDM5N