Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Цртање » ACRYL универзален акрилен маркер тенок 3ml / 0.8 mm - изберете нијанса


        

ACRYL универзален акрилен маркер тенок 3ml / 0.8 mm - изберете нијанса

акрилна боја Dekor acryl Nerchau

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NHR220014
Производител: NERCHAU
Изберете нијанса на ACRYL универзален акрилен маркер тенок 1 mm / 3 ml
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд
MTYzNmU