Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Цртање » 8584 Суви пастели 7x7- 24бр TOISON D OR SOFT


        

8584 Суви пастели 7x7- 24бр TOISON D OR SOFT

суви пастели TOISON D OR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN8584024001KS
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539110866
Вообичаена цена 890 мкд
Цена without Tax : 635 мкд
Цена including Tax (18 %):
749 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

YWJkYmE