Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Цртање » 8556 Уметнички пастели EXTRA SOFT - TOISON D OR- 48бр


        

8556 Уметнички пастели EXTRA SOFT - TOISON D OR- 48бр

уметнички креди TOISON D OR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN8556048001KZ
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539186601
Вообичаена цена 1,690 мкд
Цена without Tax : 1,313 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,549 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MGNjOTh