Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Цртање » 8555 Уметнички пастели EXTRA SOFT - TOISON D OR- 36бр


        

8555 Уметнички пастели EXTRA SOFT - TOISON D OR- 36бр

уметнички креди TOISON D OR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN8555036001KZ
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539186588
Цена without Tax : 1,423 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,679 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

OWQ3ODA5