Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Лакови, лепаци и структура » 3D молив décor pen Pentart 30 ml - изберете нијанса


        

3D молив décor pen Pentart 30 ml - изберете нијанса

3D молив

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTDP338
Производител: PENTART
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

N2Q3ZTUzOG