Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » 3D Двострани лепливи квадрати 2 mm - 800 бр.


        

3D Двострани лепливи квадрати 2 mm - 800 бр.

прибор за scrapbooking

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCGSTA-001
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589908817
Цена without Tax : 92 мкд
Цена including Tax (18 %):
109 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

YTlkNjAxM